Prodejce/prodejkyně partnerské prodejny Vodafone - Kroměříž

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Prodejce/prodejkyně partnerské prodejny Vodafone - Kroměříž ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň - aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb a jejich následný prodej, dosahování stanovených cílů v množství prodaných služeb, poskytování informací ohledně nabídky produktů a služeb, zjišťování potřeb a přání zákazníků a hledání nejvhodnějších řešení pro zákazníky, přijímání a vyřizování reklamací, administrativu, starost o chod prodejny, a samozřejmě reprezentaci naši značky Vodafone
- Požadavky - SŠ vzdělání, zkušenosti v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu výhodou, orientace v oblasti telekomunikací, nabídce mobilních telefonů, mobilních novinkách a aplikací, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup, spolehlivost, zodpovědnost, uživatelská schopnost práce na PC (Microsoft Office), znalost AJ výhodou
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: leos.polisensky@centrum.cz
Volné místo prodejce/prodejkyně partnerské prodejny vodafone - kroměříž pro lokalitu Kroměříž.