EUROVIA CS, a.s.

Stavební dělníci - tesaři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: cela ČR
Příprava dočasných i trvalých dřevěných kcí, montáž bedněni.
Výhody: stravenky, odměny, příspěvek na penzijní připojištění
Volné místo stavební dělníci - tesaři pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební dělníci - tesaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: EUROVIA CS, a.s.
Ulice: U Dřevnice 330
Město: Zlín
PSČ: 763 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jarmila Setínková
E-mail: jarmila.setinkova@eurovia.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EUROVIA CS, a.s.