Dělník - obsluha tiskových strojů

  • Doksy

Pracovní místo ( Dělník - obsluha tiskových strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

nástupní mzda
-zájemci bez praxe na stejné nebo podobné pozici- nástupní mzda 100,00 Kč / hod. vč. prémií s možností navýšení dle úrovně zaškolení a výkonů
-zájemci s praxí - nástupní mzda dle délky praxe na stejné nebo podobné pozici
příplatky:
10% - noční směny
10% - víkendové směny
25% - přesčasy
stravenky :hodnota 70,- Kč, 1 stravenka / směnu (zaměstnanci hradí 45%)
navýšení prémií a pololetní odměny v závislosti na splnění stanovených ukazatelů
možnost ubytování
Požadujeme:
- praxe na tiskových strojích min. 1 rok.
popis pracovní činnosti:
zavádění zakázek = seznámení s parametry tisku uvedenými ve výrobní kartě, příprava tiskových válců a barev, příprava stroje a nastavení parametrů stroje pro výrobu dané zakázky
obsluha stroje = nasazování nepotištěných rolí a sundávání hotových návinů (ručně nebo pomocí manipulační techniky), kontrola viskozity barev / ředění, značení potištěných rolí etiketami, balení rolí
manipulace s výrobky = ukládání výrobků na palety, fixace výrobků, odvoz hotových palet s výrobky na místo skladování
kontrola výrobků = provádění pravidelné kontroly kvality tisku v průběhu výroby dle kontrolního postupu, zapisování údajů do kontrolních karet
ostatní činnosti = vypisování údajů o proběhu výroby do výrobních karet a směnových protokolů, příprava dutinek, třídění a odvoz nekvalitní fólie
zařazení prací do kategorií chemické látky - II., hluk - II., fyzická zátěž - II., pracovní polohy - II., psychická zátěž - II.
pracovní poměr doba určitá s možností změny na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
pracovní režim - 3- směnný provoz
ranní směna