elektromontér

  • Louny

Pracovní místo ( elektromontér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Louny. Poděbradova 2384
Společnost zabývající se zakázkami v oblasti elektro hledá do svého týmu pro oblastní středisko LOUNY zájemce na pozici ELEKTROMONTÉR (náborový příspěvek 20.000,- Kč)
Chcete využít této šance a stát se členem našeho týmu? Neváhejte a pošlete svůj životopis nebo základní informace o sobě. V rámci našeho koncernu jsme schopni nabídnout i další pozice a uplatnění, pokud by tato pozice nebyla pro Vás ideální.
Co bude vaším úkolem?
Zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě, opravách i výstavbě nových elektroinstalací, převážně ve venkovním prostředí (veřejné a areálové osvětlení, signalizační zařízení, přípojky drobného mobiliáře apod.). Provádět plánované i mimořádné kontroly, elektromontážní práce včetně zajištění oprav kabelového vedení.
Co od Vás očekáváme?
elektro vzdělání (SOU/SŠ),
vyhlášku 50/1978 §5 (propadlou vyhlášku společně obnovíme),
řidičský průkaz sk. B,
manuální zručnost, chuť poznávat nové technologie,
spolehlivost
samostatnost i schopnost týmové spolupráce
Zaměstnanecké výhody4):
Co nabízíme?
odměnu za nástup do našeho týmu ve výši 20.000,- Kč
pracovní poměr na dobu neurčitou
zázemí stabilní společnosti v malém kolektivu
možnost profesního růstu a zvyšování kvalifikace
zaučení pod dohledem zkušeného kolegy
Firemní benefity
příspěvek na stravování stravenky v hodnotě 110,- Kč
5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno
příspěvek na kartu Multisport
příspěvek na penzijní připojištění
výhodný telefonní a datový tarif (i pro rodinné příslušníky) a další
první kontakt e-mailem: bebrovad@eltodo.cz, telefonic