VEDOUCÍ PROJEKTŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PROJEKTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS POZICE:
- Vedení a koordinace nových projektů ve spolupráci se zákazníkem
- Řízení procesů spojených se změnovým řízením
- Uvedení nových projektů do sériové výroby
- Optimalizace jednotlivých projektů pomocí nástrojů FMEA, PPAP, APQP
- Vedení dokumentace v souladu s požadavky IATF 16949
- Spolupráce s útvarem technologie, nákupu, výroby, logistiky
- Sledování skutečných nákladů projektu a jeho efektivity
- Správa technické dokumentace
- Zpracování podkladů pro analýzy, přehledy a reporty
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- Aktivní znalost anglického jazyka příp. německého jazyka - výhodou
- Zkušenosti s řízením projektů, plánováním financí a analýzou nákladů
- Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
- Schopnost číst v technické dokumentaci, výkresech
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Pokročilá znalost MS Office podmínkou
- Znalost práce MS Project výhodou
- Řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME:
- Perspektivní pozici u zahraniční firmy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenky
- Pružnou pracovní dobu
Vaše žádosti s životopisem v českém a anglickém jazyce, zasílejte prosím na adresu personalni@daiho.eu
Volné místo vedoucí projektů pro lokalitu Liberec.