ÚČETNÍ JUNIOR

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚČETNÍ JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- ÚSO, nejlépe ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici min. 1 rok
- znalost MS Excel (znalost SAP výhodou)
- znalost anglického jazyka (mírně pokroč. úroveň)
- svědomitost, pečlivost, samostatnost, bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
- účtování faktur a jejich kontrola
- zajišťování bankovních a pokladních operací
- zodpovědnost za správu hotovosti
- zodpovědnost za správu závazků a pohledávek
- ostatní účetní agenda dle pokynů nadřízených
- zakládání a archivace účetních dokladů
- ostatní administrativní úkony související s úsekem financí
- zastupování účetní/ho v době její/jeho nepřítomnosti
Nabízíme:
- perspektivní práci u zahraniční firmy
- jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky
- pružnou pracovní dobu
V případě zájmu zasílejte prosím své životopisy na personalni@daiho.eu
Volné místo účetní junior pro lokalitu Liberec.