ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru
- komplexní znalost účetních předpisů a souvisejících postupů
- znalost daňové legislativy
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- uživatelská znalost MS Excel (znalost SAP výhodou)
- znalost anglického jazyka
- schopnost zvládat stres, učit se, řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost
- časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
- komplexní provádění účetních operací (např. účtování interních dokladů, mzdových nákladů, majetku, inventarizace účtů, účtování faktur přijatých, vydaných, účtování pokladny a banky)
- zpracování výkazů DPH a dalších vybraných daň. přiznání
- zpracování statistických výkazů
- zpracování interních reportů
- zakládání a archivace účetních dokladů
- ostatní administrativní úkony související s úsekem financí
- zastupování kolegyň/ kolegů v účtárně v době jejich nepřítomnosti
Nabízíme:
- perspektivní práci u zahraniční firmy
- jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky
- pružnou pracovní dobu
V případě zájmu zasílejte své životopisy v ČJ a AJ na: personalni@daiho.eu
Volné místo účetní pro lokalitu Liberec.