Technolog potravinářské výroby (senior/junior)

  • Soběslav

Pracovní místo ( Technolog potravinářské výroby (senior/junior) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
-řízení operativní činnosti dvou výrobních závodů v Soběslavi
-odpovědnost za dodržování výrobních postupů v systémech HACCP, BIO, BRC
-odpovědnost za svěřené technologie a splnění výrobních plánů, analýzy, optimalizace a změny v parametrech a procesech
-určování a nastavení technologických postupů
-zajišťování technologické přípravy výroby
-specifikace množství a druhů materiálu a technických zkoušek
-dokumentace pro přípravu výroby
-spolupráce na aktualizaci dokumentace a postupů
-spolupráce na přípravě nových výrobních projektů
-spolupráce při instalaci a zavádění nových strojů a zařízení
-vytváření podmínek pro zajišťování kvalitní produkce
-zodpovědnost za vedení evidence strojů a zařízení
Požadujeme
-SŠ/VŠ technického směru - potravinářství, strojírenství
-praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici min. 3 roky
-znalost AJ výhodou
-schopnost vedení pracovního kolektivu
-znalost práce s PC - MS Office, Helios Red výhodou
-ŘP skupiny B
-samostatnost, spolehlivost, důslednost
-komunikativnost
Nabízíme
-perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s více než 25-ti letou historií
-příjemné pracovní prostředí
-stravenky
-dobré platové podmínky dle praxe
Kontakt emailem.
Volné místo technolog potravinářské výroby (senior/junior) pro lokalitu Soběslav.