Hasič

  • Teplice

Pracovní místo ( Hasič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme pracovníka pro obsazení služebního místa asistent - hasič, tzv. do výjezdu, s místem výkonu práce na stanicích Teplice, Bílina, Duchcov, územního odboru Teplice, HZS Ústeckého kraje, adresa územního odboru: Riegrova 1898, 415 01 Teplice.
Požadujeme:
minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru, řidičský průkaz skupiny C výhodou. dále požadujeme: fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost, manuální zručnost, psychická odolnost.
Jedná se o služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění. Pozice je vhodná i pro absolventy. Služební poměr na dobu určitou tří let s předpokladem změny služebního poměru na dobu neurčitou.
Nabízíme:
Platové zařazení ve 2. tarifní třídě, po absolvování vstupního odborného kurzu v 3. tarifní třídě (NV č. 304/2018 Sb.v platném znění), tj. základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe (rozpětí platového tarifu ve 3 tarifní třídě: od 22 940 Kč do 34 410 Kč) + rizikový příplatek + příplatek za používání ochranné dýchací techniky + možnost osobního ohodnocení po zapracování (cca 1 rok) + příplatky za pohotovosti.
Dále nabízíme směnný provoz (24ti hodinové služby) s týdenní základní dobou služby 37,5 hodiny, 6 týdnů dovolené.
Předpokládané datum ustanovení na služební místo: po absolvování fyzických, osobnostních a zdravotních prověrek.
Náplň služebního místa:
- provádění veškerých složitých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech,
- kontrola a údržba technických a věcných