SEŘIZOVAČ na lisovně umělých hmot

  • Jáchymov

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ na lisovně umělých hmot ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POZE TELEFONICKY - E- MAILEM
Kontakt: Hoch Miloslav, tel.: 724043496, 353811431-2, e-mail: vjb@vjbpartner.cz; hoch@vjbpartner.cz

Pracovní doba: 6,00 - 14,30 hod

Požadujeme základní znalost obsluhy vstřikovacích lisů a materiálů. Nasazování forem, rozjezdy výroby, nastavování parametrů
Výroby, dosdžování vstřikovacích cyklů.

Nabízíme : 5 týdnů dovolené, závodní stravování, čtvrtletní a vánoční odměny , příspěvek na dopravu.

Životopis zaslat na mail vjb@vjbpartner.cz nebo telefonicky na tel.724043496 - pan Hoch.
Volné místo seřizovač na lisovně umělých hmot pro lokalitu Jáchymov.