ASISTENT/-KA VEDOUCÍHO ÚDRŽBY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA VEDOUCÍHO ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: správa dokumentace ke strojnímu vybavení společnosti (servisní knihy, deníky jeřábů, deníky strojů, …), vyhledávání dodavatelů, jednání o cenách, dodacích podmínkách,
objednávky vozidel na servisní prohlídky, opravy a STK, spolupráce s právním oddělením ohledně pojištění vozidel, správa GPS monitoringu firemních vozidel ( SHERLOG), drobné nákupy ve městě, tvorba objednávek pro oddělení údržby, vedení týdenní pokladny pro oddělení údržby
- Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, anglický jazyk slovem i písmem (obchodní korespondence), praxi v oboru minimálně 2 roky, schopnost samostatného řešení problémů, logické myšlení, organizační a komunikační schopnosti, velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B
- Nabízíme: 13. plat, benefity v rámci programu Gallery ?eta (měsíční výkonnostní prémie), stravovací poukázky, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (1-3 dny), náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: horakovajana@feri-hk.cz. Akceptujeme pouze životopisy s průvodním dopisem
Volné místo asistent/-ka vedoucího údržby pro lokalitu Hradec Králové.