ekonomický analytik

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( ekonomický analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Znalost cizích jazyků: ruského (na úrovni rodilého mluvčího), běloruského (na úrovni rodilého mluvčího),
Vzdělání ekonomického směru v oblasti financí a daní, nejlépe vysokoškolské,
Znalost účetnictví Běloruska a Ruské federace,
Znalost finančního účetnictví Ruska a Běloruska,
Orientace v zákonech o daních Ruska a Běloruska, daňových aspektech zahraničních investic v Rusku a Bělorusku, pořizování a odepisování majetku a specifika Ruské a Běloruské legislativy, sledování sald pohledávek a závazků, úvěru a půjček (a také zahraničních), vyčíslování úroků, jejich splácení a dopady pohybů finančních prostředků na daně,
Sestavování a sledování Cash-flow, controlling,
Zkušenosti s jednáním na finančních úřadech a zastupování před úřady, znalost a orientaci ve formulářích a dokumentech podle zákonů a zvyků Ruska a Běloruska,
Výhodou znalost bankovních analýz, požadavků bank, příprava podkladů pro banku a sestavování žádosti o úvěr,
Orientaci v uplatnění Mezinárodní smlouvy o zamezení dvojího zranění mezi ČR a RF (a také RB) v praxi s ohledem na splácení úroků z půjček a vyplácení dividend.
Zaměstnanecké výhody: Obědy ve firmě
První kontakt emailem
Volné místo ekonomický analytik pro lokalitu Velká Bíteš.