VÝROBNÍ ELEKTROTECHNIK

  • Brno

Pracovní místo ( VÝROBNÍ ELEKTROTECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky pracovní dny 07.00-15.00 hod., nebo e-mailem
realizace elektromontážních vnn, nn prací (kabeláže z RM k pohonům a snímacím prvkům) při výrobě a montáži strojů pro potravinářský průmysl ve výrobě a u zákazníka
Požadujeme
střední odborné elektrotechnické vzdělání
praxi v oboru min. 1 rok
Vyhl. č. 50/1978 Sb., §6
dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
samostatnost, důkladnost, komunikativnost a zodpovědnost
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme
zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
pracovní poměr na dobu neurčitou
odpovídající mzdové ohodnocení
příspěvek na stravování
firemní oděv a obuv
místo výkonu práce - Brno-Horní Heršpice
nástup možný ihned/dle dohody
Volné místo výrobní elektrotechnik pro lokalitu Brno.