učitel/ka českého jazyka

  • Brno

Pracovní místo ( učitel/ka českého jazyka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Uchazeči se mohou hlásit
u zástupce ředitele školy pro teoretické vyučování paní Mgr. M. Žákové, tel.č. 544422841, mail: zakovam@sssebrno.cz
nebo mohou zasílat písemné nabídky s profesním životopisem na personální oddělení,
e-mail: macikova@sssebrno.cz.
PŘIJME DO HLAVNÍHO PRACOVNÍHO POMĚRU
učitele českého jazyka - HPP i vedlejší pracovní poměr - zkrácený úvazek.
Požadujeme magisterské vysokoškolské studium učitelství pro střední školy s aprobací český jazyk. Podmínkou přijetí je morální bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů. Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11. nebo 12., stupeň podle dosažené praxe od 20.720,- Kč do 33.780,- Kč měsíčně.
Nástup možný od 1.2.2019
Volné místo učitel/ka českého jazyka pro lokalitu Brno.