řidič taxi

  • Brno

Pracovní místo ( řidič taxi ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktujte nás na prace@citytaxibrno.cz
Více info na citytaxibrno.cz

Pracovní náplň pozice:
řidič taxi
péče o zákazníky a firemní klientelu
technická údržba vozidla

Nabízíme:
hlavní i částeční pracovní poměr (možnost brigády)
volitelná pracovní doba
odborná pomoc pro začínající řidiče taxi
nástupní plat 150kč/hod + bonusy
velmi výhodný pronájem vozů Škoda
kompletní taxi výbavu a servis zdarma
Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny B
flexibilitu
minimální věk 21 let
kartu řidiče (body) bez záznamu
čistý trestní rejstřík
osvědčení o absolvování zkoušky z místopisu na Magistrátu města Brna - není podmínkou
dobrou znalost Brna
reprezentativní vystupování (slušnost, loajalita, chuť pracovat a vzdělávat se)
výhodou základní jazykové vybavení (AJ, NJ, RJ)

Nástup možný ihned
Volné místo řidič taxi pro lokalitu Brno.