STRÁŽNÝ VĚZEŇSKÉ STRÁŽE, STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE

  • Brno

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ VĚZEŇSKÉ STRÁŽE, STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká republika, Vězeňská služba ČR, v zastoupení ředitele Vazební věznice a ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno přijme uchazeče na obsazení služebního místa

STRÁŽNÝ VĚZEŇSKÉ STRÁŽE
STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE

Vazební věznice a ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno

Požadujeme:
občanství ČR
ukončené střední vzdělání s maturitou
velmi dobrý zdravotní stav, zdravotní klasifikace A- schopen bez omezení
morální a trestní bezúhonnost
psychická a fyzická způsobilost

Nabízíme:
perspektivní zaměstnání s jistotou státní služby
pravidelný měsíční příjem odpovídající platovému zařazení
6 týdnů dovolené v kalendářním roce
kulturní a sportovní vyžití
možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb

Možnost vyplacení jednorázové peněžní náležitosti ve výši 75.000,- Kč.

Nástupní plat: 26.120,- Kč /strážný Vězeňské stráže/
24.220,- Kč /strážný Justiční stráže/

Předpokládaný nástup do funkce: dle dohody

Kontakt a případné další bližší informace získáte na personálním oddělení VVaÚpVZD Brno, Jihlavská 12, Brno, PSČ 625 99 denně od 8.00 do 14.00 hodin
tel. 543 515 391 ( 390 )
Lze zasílat i prostřednictvím e-mailové adresy: ibidmonova@vez.brn.justice.cz
Volné místo strážný vězeňské stráže, strážný justiční stráže pro lokalitu Brno.