Masér/ka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Masér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Spa & Wellness Hotel St. Moritz, Třebízského 599/37, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Mzdové ohodnocení: 17.000,- Kč (+ 20 % prémie) až 18.500,- Kč (+ 20 % prémie). Vhodné i pro absolventy. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (6 hod/denně). Pracovní doba: při plném úvazku 7:00-15:30 h, příp. 8:00-16:30 h (+ 2 víkendy v měsíci). Požadujeme: masér/ka s osvědčením, praxe v oboru min. 1 rok, další certifikáty výhodou (masáž plosek nohou a hlavy, aroma + medová masáž, Hot Stones apod.), znalost NJ a RJ na komunikativní úrovni v oboru, pozitivní, pracovitá a energická osoba. Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání, odborných školení, práce s unikátní BIO kosmetikou, příjemné pracovní prostředí, malý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, bonusy z prodeje, podnikové stravování zdarma, jízdní výhody, po roce další bonusy (telefonní tarif, příspěvek na důchodové připojištění). Kontakt pro zájemce: telefonicky (pí. Kubů či pí. Krýslová na tel. č. 777 640 770 nebo 354 602 410) anebo e-mailem (zaslat životopis).
Volné místo masér/ka pro lokalitu Mariánské Lázně.