Servisní poradce (přijímací technik) v Šumperku

  • Šumperk

Pracovní místo ( Servisní poradce (přijímací technik) v Šumperku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stručný popis práce:
nabídka a prodej výkonů servisních služeb včetně náhradních dílů a příslušenství, vystavování zakázkových listů a účtů za provedené opravy, přidělování zakázek automechanikům, optimalizování pořadí realizace zakázek a vytížení servisní dílny, provádění výstupní kontroly všech realizovaných zakázek, zajišťování vysoké kvality práce a komplexního provedení všech požadavků zákazníků, řízení a metodické vedení automechaniků

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- technické zaměření vzdělání je výhodou
- praxe ve funkci servisní poradce, přejímací technik, servisní technik, mistr dílny nebo automechanik je výhodou
- řidičské oprávnění pro skupinu vozidel B a zkušenosti s řízením vozidel skupiny B
- uživatelskou znalost PC (MS Windows, MS Word, MS Excel, MS Outlook Express, MS Internet Explorer)
- organizační schopnosti; vysoké pracovní nasazení
- velmi dobré komunikační schopnosti; perfektní vystupování
- ochotu učit se, tvořit a zkoušet nové věci; loajalitu vůči zaměstnavateli

Nabízíme:
- příležitost k seberealizaci
- náročnou a odpovědnou práci v zázemí autorizovaného prodejce Škoda Auto, a. s.
- týmovou práci
- směnovou práci
- odpovídající měsíční plat
- měsíční odměny dle výsledků práce
- výhodný mobilní tarif pro soukromý mobilní telefon
- kvalifikační růst a odborná školení - vše plně hrazeno firmou
- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli - plně hrazeno firmou

Pracovní doba servisního poradce: ranní 07:00-15:30, odpolední 10:00-18:00 hod.
Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 27.1.2019 na poštovn