OPRAVÁŘ ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( OPRAVÁŘ ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
- Elektrotechnické vzdělání
- Komplexní znalost elektroniky a elektronických součástek
- Zkušenosti z oprav elektroniky na úrovni výměny elektronických součástek
- Znalost postupů oprav a testování elektroniky
- Zkušenosti s používání měřících zařízení
- Znalosti interpretace výsledků měření
- Zkušenosti z předchozího zaměstnání na podobné pozici
- Orientace v průmyslové automatizaci vítána
- Nadšení pro elektroniku
- Manuální zručnost, pečlivost
Náplň práce
- Opravy elektronických zařízení
- Demontáž a montáž elektronických zařízení
- Čištění, testování funkčnosti, oživování
- Vyhledávání a odstraňování závad
- Vedení databáze oprav
Nabízíme
- Nástupní plat 25-32tis Kč dle zkušeností
- Moderní pracovní prostředí v klidné části Liberce (Vesec) v bezprostřední blízkosti MHD
- Práci ve firmě, která je jedinečná svého druhu v ČR
- Samostatnou a zodpovědnou práci, podporujeme kreativitu a inovátorství
- Špičkové moderní technické zázemí
- Mobilní tarif + zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky
- 22 dní dovolené
- Zkrácená pracovní doba na 7,5hod+ 0,5hod/den (oběd)
- Kurzy anglického jazyka na pracovišti
- Masáže v pracovní době přímo na pracovišti
- Finanční podpora sportovních aktivit + permanentka do městského bazénu a sauny
- Stolní fotbálek, ping pong a posilovna v prostorách pracoviště
- Nástup ihned, práce HPP
- Příjemný kolektiv
Doplňující informace:
- požadujeme zaslání strukturovaného životopisu s fotografií
- požadujeme zaslání motivačního dopisu
- životopisy adresovat na barobra.kubankova@foxon.cz
Volné místo opravář elektronických zařízení pro