LEKTOR/KA PROGRAMŮ PRIMÁRNÍ PREVENCE - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( LEKTOR/KA PROGRAMŮ PRIMÁRNÍ PREVENCE - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- realizace programů školské primární prevence rizikového chování na základních
a středních školách a ve školských zařízeních na území okresu Žďár nad Sázavou, související administrativní činnost s tím spojená
Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: únor 2019
Nabízíme:
zajímavou a tvůrčí práci,
možnost seberealizace, odborného vzdělávání,
práci pod supervizí a metodickým vedením,
práci na 1.0 úvazku nebo práci na dohodu o provedení práce,
přátelský pracovní tým,
zaměstnanecké benefity,
zázemí stabilní organizace.

Pžadujeme:
vzdělání - minimálně SŠ s maturitou,
přehled o oblasti prevence rizikového chování,
schopnost komunikace a práce s kolektivem dětí mladšího
školního věku a mladých dospívajících lidí,
spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
znalost práce na PC,
trestní bezúhonnost,
řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Uvítáme:
praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží,
zkušenost s pořádáním volnočasových aktivit pro děti a mládež.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Centrum prevence OCH ZR, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou
nebo na email david.filip@zdar.charita.cz do 27. 1. 2019.
Bližší informace: David Filip, DiS., vedoucí Centra prevence, mob.: 777 755 658
Volné místo lektor/ka programů primární prevence - žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.