Všeobecná účetní

  • Karviná

Pracovní místo ( Všeobecná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Účtování bankovních výpisů
Vedení pokladny, účtování pokladních dokladů
Účtování plateb prováděných prostřednictvím platebních karet
Evidence a účtování přijatých faktur
Správa pohledávek
Kontrola účetních dat
Spoluúčast při zpracování DPH

Požadavky:
SŠ vzdělání/vhodné pro absolventy
Všeobecný přehled o účetnictví

Nabízíme:
Smlouvu v mezinárodní společnosti na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
Navíc dovolená za odpracované roky
Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na dovolenou
Měsíční bonusy (docházkový bonus)
Roční bonus (13 plat) dle výkonu společnosti

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce na e-mailovou adresu
info@gscaltex.cz Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.
Volné místo všeobecná účetní pro lokalitu Karviná.