Stavební mistr

  • Brno

Pracovní místo ( Stavební mistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky 8-15 hodin
Stavební mistr řídí a organizuje práce na vymezeném úseku. Samostatně zajišťuje úkoly stanovené na jednotlivých jemu přidělených zakázkách. Komunikuje s manažerem PS nebo stavbyvedoucím a případně dalšími účastníky stavby .
Činnosti a povinnosti
Zodpovídá za plnění zakázky , díla dle PD a rozpočtu .
Kontroluje , organizuje práce vlastních subdodavatelů , spolupracuje s stavbyvedoucím.
Sleduje POV a plnění harmonogramu prací
Rozumí a má orientaci v projektové dokumentaci a RN stavby
Předává podklady k vícepracím pracovníkovi přípravy výroby a úzce s ním spolupracuje
Zajišťuje Fotodokumentaci prováděných prací na stavbě
Kontroluje dodaný materiál na stavbě , vč. evidence
Má dohled nad kvalitou a technickým provedením díla
kontroluje a odpovídá za dodržování BOZP
Odpovídá za vedení stavebních deníků
připravuje podklady k fakturaci
Je podřízen manažerovi pozemních staveb SF , stavbyvedoucímu
Je hodnocen dle zisku a kvalitě prací na zakázce
Požadujeme
- SŠ vzdělání stavebního zaměření s maturitou
- zkušenost min. 3 roky
- organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost
pří dodržování termínů a úkolů
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- ŘP sk. B
Nabízíme
- zaměstnání v přátelském kolektivu
- práci na HPP
- služební telefon
- notebook
- služební automobil
Volné místo stavební mistr pro lokalitu Brno.