Božislav Řezníček - akara zoo centrum

Prodavač/-ka

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob prvního kontaktu e-mailem, osobně Po - Pá 8 - 14 hod. nebo telefonicky 8 - 18 hod.

Vítáme praxi v obchodě /nemusí být v oboru/, příjemné vystupování, pracovní nasazení ve specializovaném oboru, kladný vztah ke zvířatům.
Nabízíme stabilní zaměstnání v příjemném kolektivu a prostředí. Růst mzdy po zapracování, podíl na hospodářském výsledku.
Volné místo prodavač/-ka pro lokalitu Tišnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/-ka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Božislav Řezníček - akara zoo centrum
Ulice: Mlýnská 1927
Město: Tišnov
PSČ: 666 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Božislav Řezníček
E-mail: info@akarazoo.cz
Telefon: +420 603 314 191

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Božislav Řezníček - akara zoo centrum