bezpečnostní pracovník/ce

  • Rohatec

Pracovní místo ( bezpečnostní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Rohatec. Bezpečnostní agentura s dlouholetou působností na českém a slovenském trhu, hledá zaměstnance.
Náplň práce: ostraha objektu, obsluha recepce, vedení dokumentace klienta, kontrola odchodu zaměstnanců, uvítání příchozích návštěv, spojování telefonických hovorů, vyřizování vzkazů, zapisování pošty.12 - ti hod. směny.
Požadujeme: příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci, základní znalost PC.
Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, možnost dalšího vzdělávání, práci v příjemném a přátelském prostředí, možnost dodělání certifikátu STRÁŽNÝ (68-008-E).
V případě zájmu, zašlete životopis: toscani@centr.cz
Možnost práce na HPP nebo DPP
HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Volné místo bezpečnostní pracovník/ce pro lokalitu Rohatec.