Referent/ka GIS a územního plánování na Odbor životního prostředí a územního plá

  • Kyjov

Pracovní místo ( Referent/ka GIS a územního plánování na Odbor životního prostředí a územního plá ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Masarykovo náměstí 30/1, 697 01 Kyjov. Popis pracovní činnosti: Geografické informační systémy (GIS) a Územně plánovací činnost v rámci úřadu územního plánování - pořizovatel územně plánovací dokumentace a územně plánovacích podkladů a výkon další činnosti na úseku územního plánování podle stavebního zákona s hlavním zaměřením na správu a pořizování aktualizací Územně analytických podkladů ORP Kyjov.
Platové zařazení: tř. 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Termín nástupu: dohodou po ukončení VŘ; pracovní poměr na dobu určitou.
Předpoklady a požadavky: předpoklady podle § 4 zák. č. 312/2002 Sb. (bezúhonnost, občanství ČR, způsobilost k právním úkonům, ovládání jednacího jazyka, další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem), VŠ vzdělání Ing. nebo Mgr. úrovně se zaměřením na architekturu, urbanismus, obory stavební nebo příbuzné - § 24 zákona č. 183/2006 Sb. (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, praxe ve veřejné správě výhodou, vysoké pracovní nasazení, znalost práce s PC - pokročilý uživatel: ArcGIS, ArcView, obvyklá znalost: Word, Excel, PowerPoint, Internet, umění jednat s lidmi (komunikační dovednosti), ochota dále se vzdělávat, řidičské oprávnění skupiny B.
Požadované doklady: přihláška do výběrového řízení (ke stažení na stránkách města v sekci Volná místa). Strukturovaný životopis. Výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce). Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Obálku s výše uvedenými doklady označenou slovy