VEDOUCÍ ODBORU TECHNICKÉHO

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODBORU TECHNICKÉHO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

12. platová třída
Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání, nejlépe technického směru; zkušenosti z obdobné pozice, tj. zkušenosti s technickou správou majetku (správa objektů, zeleně, komunikací atd.), případně zkušenosti z oblasti stavebnictví atd.; dobrá orientace v prostředí výkonu samosprávy v úřadu obce s rozšířenou působností; velmi dobrá orientace ve městě Jablonec nad Nisou; orientace v oblasti správy nemovitostí prohlášených za kulturní památku výhodou; zkušenosti s vedením středně velkého týmu (cca 10-20 pracovníků) min. po dobu alespoň tří let výhodou; dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů; dobrá znalost práce s výpočetní technikou (MS Office, GIS); řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Popis vykonávané práce: Vedoucí odboru technického je v pozici vedoucího úředníka dle zákona č. 312/2002 Sb., který je zodpovědný za řízení odboru technického Magistrátu města Jablonec nad Nisou. V jeho kompetenci je výkon správních činností v samostatné působnosti, zejména na těchto úsecích: technická správa budov v majetku statutárního města Jablonec nad Nisou; technická správa komunikací, mostů a veřejného osvětlení v majetku statutárního města Jablonec nad Nisou; technická správa zeleně, hřbitovů, drobných památek atd. v majetku statutárního města.
Přihlášky do 31. ledna 2019 do 12 hod.
Pracovní poměr: na dobu určitou s nástupem dle vzájemné dohody (cca v průběhu I. čtvrtletí 2019)
Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů najdete na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.
Volné místo vedoucí o