Sociální pracovník nebo adiktolog nebo psycholog

  • Kladno

Pracovní místo ( Sociální pracovník nebo adiktolog nebo psycholog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
VŠ vzdělání humanitního zaměření (např. adiktologie, psychologie, sociální práce, speciální pedagogika, apod.)
Akreditovaný psychoterapeutický výcvik (minimálně za polovinou).
Zájem o dlouhodobou práci s dětmi, adolescenty a rodinnými systémy.
Schopnost pracovat v týmu i samostatně. Trestní bezúhonnost. Praxe v oboru vítána.

Náplň práce:
samostatná terapeutická a poradenská práce s osobami ohroženými závislostí resp. závislými, s klienty s návykovým až škodlivým užíváním, s celými rodinnými (často nefunkčními) systémy (látková i nelátková závislost, kyberšikana, sociální sítě, výchovné problémy, atd.).
Skupinový, týmový i individuální program.
Příprava a vedení psychoterapeutických skupin, aktivit pro nácvik sociálních dovedností, vedení individuálních konzultací, administrativa.
Poskytování sociálně-právního a odborného poradenství.
Samostatné plnění úkolů služby systematického programu Ada+

Nabízíme:
dlouhodobou poradenskou a psychoterapeutickou práci s rodinnými systémy a s dětmi a adolescenty potýkající se s problémy v oblasti užívání návykových látek a závislostního chování.
Koordinaci péče s dalšími odborníky - s OSPOD, školami, pobytovými zařízeními, účast na výchovných komisích a případových konferencích.
Zajímavou, samostatnou, smysluplnou, tvořivou, odpovědnou práci.
Příležitosti k profesnímu i osobnostnímu růstu, samostatné vedení terapeutických dětských skupin.
Práci v dobrém, stabilním týmu, který vítá a podporuje kreativitu a rozvoj (adiktolog, psychoterapeut, psycholog, psychiatr, sociální pracovník).
Týmovou a intervizní supervizi.
Mzdové podm