REFERENT/-KA - BEZPEČNOST STÁTU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA - BEZPEČNOST STÁTU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, řidičský průkaz skupiny B výhodou, znalost odborné problematiky a odborná praxe výhodou, zkušenost s prací ve veřejné, resp. státní správě výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet), komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1
- Náplň práce: komplexní zajišťování ochrany utajovaných informací dle zákona č. 412/2005 Sb., a plnění úkolů vyplývajících z funkce bezpečnostního ředitele magistrátu města, příprava podkladů a provádění ověřování podmínek fyzických osob pro přístup k utajovaným informacím
zabezpečování výkonu státní správy v oblasti hospodářských opatření pro krizové stavy, včetně realizace regulačních opatření a plnění úkolů v systému ropné bezpečnosti, plnění úkolů v oblasti příprav mobilizace ozbrojených sil a zajišťování obrany státu, zajišťování zpracování dílčích částí dokumentace krizového a havarijního plánování
- platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, pracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zamě