SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE V NÍZKOPRAHOVÉM KLUBU PRO DĚTI A MLÁDEŽ V JIČÍNĚ

  • Jičín

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE V NÍZKOPRAHOVÉM KLUBU PRO DĚTI A MLÁDEŽ V JIČÍNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme po Vás:
Zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu na e-mail: vedouci.nzdm@charitajicin.cz (do předmětu uveďte Výběrové řízení NZDM Exit).
Vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání v oblastech určené zákonem o sociálních službách Např. sociální práce, sociální pedagogika, speciální pedagogika, sociálně právní atd.
Komunikativnost.Schopnost samostatné práce. Ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat.

Koho hledáme:
Komunikativního člověka se schopností samostatné práce s dětmi a dospívajícími.
Člověka, který si nebude brát osobně, když si ho dospívající budou „testovat“.
Budoucího kolegu/kolegyni, kteří budou laskaví k „nezvladatelným puberťákům“, ale kteří se dokáží jasně vymezit a udržet si hranice své a hranice sociální služby.
Člověka schopného samostatné práce.
Člověka ochotného učit se novým věcem a dále se vzdělávat.

Co nabízíme:
Smlouvu na celý (po dohodě i zkrácený) úvazek na dobu určitou s možností prodloužení
Průměrnou mzdu po zaškolení až 26 000 Kč
Možnost nástupu do zaměstnání ihned, nebo po domluvě
Adresa zaměstnání: Jičín, Na Jihu 553

Zaměstnanecké benefity:
Možnost dalšího vzdělávání
Supervize
Dovolená v délce 25 dní v roce
Sick days
Služební telefon
Volné místo sociální pracovník/-ce v nízkoprahovém klubu pro děti a mládež v jičíně pro lokalitu Jičín.