Prodavač / prodavačka do stavebnin

  • Kladno

Pracovní místo ( Prodavač / prodavačka do stavebnin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
praxi v oboru stavebních hmot nebo prodeje
Dále požadujeme:
dobré komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office), bezúhonnost.

Směnnost:
práce je na plný pracovní úvazek (40 hodin), ale možno i na částečný úvazek (20 hodin , případně i méně).
Každá 3. sobota v měsíci pracovní ( od 8:00 do 11:30 hod.).

Nabízíme:
motivující mzdové ohodnocení - podíl z tržeb, zajímavá a samostatná práce, pružná pracovní doba, dovolená navíc, zvýhodnění ceny zboží při nákupu materiálu, vysoká míra seberealizace a spoluodpovědnosti za výsledky práce.
Volné místo prodavač / prodavačka do stavebnin pro lokalitu Kladno.