Finanční Controller/ka

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Finanční Controller/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Minice 60, Žatec
Náplň práce:
-zpracování reportingu a analýza výsledků společnosti
-spolupráce na sestavování plánů a výhledů
-nastavování skladových cen, revize kalkulací
-kontrola automatického účtování výrobního procesu
-podpora evidence prodejů a supervize prodejních cen
-spolupráce na statistice a účetních závěrkách
-plnění dalších úkolů na základě požadavků Finančního Managera
Požadujeme:
-VŠ vzdělání
- Praxe v oboru min 2 roky, ve výrobní firmě velkou výhodou
-výborná znalost MS Excel, znalost systému SAP výhodou
-znalost účetnictví (CZ, IFRS)
-anglický jazyk na úrovni každodenní komunikace
-analytické schopnosti, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
-dobré komunikační schopnosti
Nabízíme:
-Práci v přátelském týmu s možností osobního a profesního rozvoje
-Zázemí mezinárodní společnosti
-Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
-Pružnou pracovní dobu
-Závodní stravování, příspěvek na dopravu
-Dovolenou nad rámec zákoníku práce
-Cafeterie - měsíční příspěvek na volnočasové aktivity
-Příspěvek na penzijní připojištění
-Jazykový kurz AJ hrazený zaměstnavatelem
-Zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
kontakt:tel.: 775958236 (8-16,30), e-mail: Jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu
Volné místo finanční controller/ka pro lokalitu Velemyšleves.