Šéfkuchaři

  • Ovčáry

Pracovní místo ( Šéfkuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Šemberová Šárka, tel.: 730 598 787,
e-mail: provoz.irem@gthcatering.cz,
osobně: Areál Ingersoll - jídelna GTH catering, Ovčáry 292 - průmyslová zóna - Thermoking.

Náplň práce:
Klidná práce cca 150 minutek, ostatní dovážíme, šikovná pomocná kuchařka k ruce.

Pracovní doba:
Ranní směna 6.00 - 14.30 hod. Víkendy a svátky volné.

Požadavky:
Zájem o práci, vlastní myšlení, kreativitu a nekonfliktní přístup ke kolegům a nadřízeným.
Příjemné vystupování ke klientovi.
Potravinářský průkaz.

Zaměstnanecké výhody:
Celozávodní dovolená 14 dní V CELKU + VOLNO MEZI SVÁTKY- ZARUČENO.
Příplatek za kompletní a včasnou docházku, penzijní připojištění, svačina + oběd za 25,- Kč komplet, měsíční osobní ohodnocení.
Volné místo šéfkuchaři pro lokalitu Ovčáry.