referent/ka ekonomiky, pokladní

  • Vodňany

Pracovní místo ( referent/ka ekonomiky, pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Kontrola cestovních příkazů dle platných právních norem a interních předpisů univerzity;
- Vedení pokladny fakulty a s tím související agendy (vystavování pokladních dokladů);
- Zadávání závazků zaměstnanců do účetního systému;
- Měsíční vydávání stravenek;
- Zpracování objednávek a jejich odesílání dodavateli;
- Zpracování žádostí o vystavení pohledávky v souvislosti s e-shopem;
- Kontrolu úhrady pohledávek fakulty ve spolupráci s pracovníky provozní účtárny rektorátu;
- Komunikace s dalšími odděleními/pracovišti na JU;
- Další činnosti související s chodem ekonomického pracoviště fakulty.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou);
- Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. na úrovni B1);
- Organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce;
- Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k řešení problémů a vysokou flexibilitu;
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka;
- Velmi dobrou znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
- Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
- Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;
- Příjemné pracovní prostředí v mladém týmu a nově zrekonstruovaných prostorách fakulty;
- Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);
- Možnost zajištění ubytování;
- Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: leden 2019
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 18 100 - 25 000 Kč měsíčně (dle Mzdovéh