Obsluha čerpací stanice - venkovní prodejce na Shell Česká Lípa

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Obsluha čerpací stanice - venkovní prodejce na Shell Česká Lípa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na čerpací stanici Shell Česká Lípa přijmeme venkovní prodejce.
Do pracovní náplně prodejce patří:
-Informování zákazníka o výhodách paliv Shell
-Tankování pohonných hmot
-Doplňování provozních kapalin
-Péče o zákazníka
-Péče o areál čerpací stanice
Požadujeme : komunikativnost, příjemné vystupování,flexibilitu.
Nabízíme:osobní bonusy v závislosti na celkovém přístupu k prodeji a k vykonávání zadaných úkolů.
Profesní životopis zašlete na e-mail: shell8113@csshell.net
Volné místo obsluha čerpací stanice - venkovní prodejce na shell česká lípa pro lokalitu Česká Lípa.