MONTÁŽNÍ DĚLNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH

  • Liberec

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

MONTÁŽNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-budeš působit v týmu realizující zakázkovou výrobu zařízení určeného pro zahraniční trhy
-Tvým úkolem je příprava, montáž komponentů a zapojení dle dokumentace
-montáž výrobků podle aktuálních pracovních postupů, montážní a výkresové dokumentace, podle pokynů nadřízeného a podle priorit montáže.
-elektronická evidence operací, evidence postupu montáže v průvodní dokumentaci
-průběžnou sebekontrolu a kontrolu kvality podle dokumentace a podle kontrolních protokolů.
-spolupracovat při stanovení nápravného opatření v rámci reklamace, neshody.

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-vyučen v technickém oboru - výhoda
-co má zkušenost s montáží – podmínka
-angličtina vítána

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-dvousměnný provoz (PO – PÁ ranní/odpolední)
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky,příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc,jazykové vzdělávání,Multisport karta,Benefitka,permanentky na hokej,fotbal,iQLANDII,ZOO,firemní akce,rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:Liberec
DATUM NÁSTUPU:
Volné místo montážní dělník v čistých prostorech pro lokalitu Liberec.