Pomocník/ce mlynáře

  • Staré Město

Pracovní místo ( Pomocník/ce mlynáře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je:
obsluha strojů při čištění obilovin
balení výrobků do určených obalů a manipulace s nimi
vedení výrobní evidence
pracovní doba:
6:00- 14:30, 14:00-22:30, 22:00- 6:30

Požadujeme:
samostatnost a zručnost
výborný zdravotní a fyzický stav (manipulace s břemeny)
vyučení výhodou

Nabízíme:
odpovídající finanční ohodnocení, uvedená výše mzdy je jen orientační
uplatnění i pro absolventy
zaučení
stabilní práci v české firmě rozvíjející ekologické zemědělství
škála firemních benefitů (významná sleva na firemní produkty, služební SIM karta, penzijní či životní pojištění, příspěvek na stravování atd.)

Váš životopis zašlete emailem na personalni@probio.cz nebo zanechte na recepci společnosti.
Kontakt : V.Pavelková, mob.731 239 009
Volné místo pomocník/ce mlynáře pro lokalitu Staré Město.