Martikář/ka, referent/ka evidence obyvatel

  • Slavkov u Brna

Pracovní místo ( Martikář/ka, referent/ka evidence obyvatel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou nebo vyšší odborné, předpoklady dle §4 zák. č. 312/2002 Sb., základní znalost zákona o obcích, správní řád, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, úhledný a čitelný rukopis, ŘP sk. B (aktivní řidič), velmi dobrá znalost práce na PC, vítané předpoklady: praxe ve veřejné správě, zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku evidence obyvatel, matrikářské zkoušky
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, výkon státní správy v přenesené působnosti plynoucí ze zákona o matrikách a zákona o evidence obyvatel
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle předchozí praxe, po zkušební době osobní příplatek, stravenky, 25 dnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, průběžné vzdělávání a rozvoj
KONTAKT: Hrozková Libuše Mgr. Dis., tel.: 544 121 130, písemné přihlášky je nutné doručit do 18.1.2019 do 17 hod na podatelnu MěÚ nebo na adresu Město Slavkov u Brna, Mgr. Bohuslav Fiala, Palackého nám. 260, 68401 Slavkov u Brna
Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu (jde-li o cizího státního občana), datum a podpis uchazeče. K přihlášce uchazeč doplní: strukturovaný životopis s akcentem na dosavadní praxi, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání (ověřená kopie), výpis z evidence RT ne starší 3 měsíců (originál nebo ověřená kopie). Více informací na www. slavkov.cz (úřední deska)
Volné místo martikář/ka, referent/ka evidence obyvatel pro lokalitu Slavkov u Brna.