Administrativní a organizační pracovník

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Administrativní a organizační pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Požadavky: PC dovednosti na dobré uživatelské úrovni (MS Office), orientace v Zákoníku práce a Zákoně o zaměstnanosti, pečlivost, důslednost, zodpovědnost a loajalita, schopnost samostatné práce, komunikativnost, ochota k rychlému zapracování a doplnění mezer ve znalostech. Praxe ve veřejné správě, personální agentuře nebo zákaznickém servisu výhodou.
- Náplň práce: vedení administrativy spojené s realizací projektu ESF, komunikace s účastníky projektu, komunikace se zaměstnavateli v regionu, organizování aktivit projektu
- CV a průvodní informace zasílat emailem, osobní schůzku lze sjednat emailem
- Mzda dle výše úvazku v uvedeném rozpětí (12 - 20 hodin týdně), možnost dalšího navýšení dle plnění úkolů.
Volné místo administrativní a organizační pracovník pro lokalitu Česká Lípa.