Elektromechanik strojních zařízení

  • Brno

Pracovní místo ( Elektromechanik strojních zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu pošlete svůj životopis na email: info@romill.cz, nebo puskacova@romill.cz
ROmiLL, spol. s r.o. přijme na plný pracovní úvazek
Elektromechanika PRO ELEKTRICKÉ STROJE, PŘÍSTROJE A ZAŘÍZENÍ
Pracovní náplň:
Vystrojování, zapojování oživování, seřizování, řízení, testování, měření, zkoušení, kontrola, prohlídky, diagnostika, opravování a odstraňování závad při výrobě, sestavování, instalacích, montáži, údržbě, opravách a rekonstrukcích; za použití analogové i digitální techniky; průmyslových zařízení s charakterem elektrických, elektronických a elektromechanických strojů, přístrojů, technologií, výrobních linek, jakož i jejich částí zahrnující silnoproudé i slaboproudé systémy.
Elektroinstalace průmyslových zařízení (rozvaděče, stroje, automaty) včetně běžných oprav.
Požadavky:
SŠ nebo vyučen v oboru elektro silnoproud;
Absolvent;
Platné osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., min § 6;
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič;
Aktivní přístup k práci a ochota učit se novým věcem;
Samostatnost, zodpovědnost;
Schopnost pracovat v týmu;
Orientace v elektrotechnické dokumentaci;
Ochota ke služebním cestám;
Jednosměnný provoz;
Dobrý zdravotní stav;
Znalost práce na PC včetně běžného softwaru MS Office.
Nabízíme:
Zajímavou, tvůrčí a dlouhodobou práci ve stabilní české firmě
Motivační ohodnocení
Pružnou pracovní dobu
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Dovolená 5 týdnů
Profesní rozvoj - odborná školení, zvyšování kvalifikace
Místo výkonu práce - Brno.
Datum nástupu do práce - ihned.
Volné místo elektromechanik strojních zařízení pro lokalitu Brn