Elektroinženýr

  • Brno

Pracovní místo ( Elektroinženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu pošlete svůj životopis na email: mw@romill.cz
Společnost ROmiLL je ryze česká společnost zaměřená na výzkum, vývoj a inovace ve dvou velmi perspektivních oborech:
- Zařízení pro průmyslový mikrovlnný ohřev,
- Technologie pro výrobu a skladování krmiv (zemědělská technika).
Hlavním cílem společnosti je uspokojit náročné a individuální požadavky zákazníků a nabídnout jim nadstandartní péči za předpokladu vysoké odbornosti kvalifikovaných pracovníků.
Nyní ROmiLL, spol. s r.o. přijme kolegu do mikrovlnné divize na hlavní pracovní poměr na pozici:
ELEKTROINŽENÝR, VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK PRO MIKROVLNNÁ ZAŘÍZENÍ
Pracovní náplň:
Vývoj a výroba mikrovlnných průmyslových zařízení;
Navrhování automatizovaného systému pro řízení MW generátoru a obslužných manipulátorů
Vytváření modelů, celých sestav, nebo jednotlivých komponent, zajištění technické dokumentace, včetně provádění výpočtů, sestavování prototypů a jejich testování;
Optimalizace technologie za účelem minimalizace výrobních nákladů;
Úzká spolupráce a komunikace především se zákazníkem (výrobním závodem);
Technická realizace díla včetně práce a servisu u zákazníka;
Testování a úprava zařízení;
Komunikace napříč firmou (elektro, vývoj, IT, marketing, obchod, ekonom oddělení) a externími pracovišti (výrobní firmy, služby, univerzity, ústavy apod.);
Zjišťování a analýza potřeb zákazníka a navrhování vhodného řešení;
Podpora obchodního oddělení v nabídkové fázi (kalkulace cenové nabídky);
Sledování a aplikace vývojových trendů.
Požadavky
VŠ vzdělání v oboru elektronika, mikroelektronika,