ÚČETNÍ/ASISTENT FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

  • Velké Hydčice

Pracovní místo ( ÚČETNÍ/ASISTENT FINANČNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Velké Hydčice, pošta Horažďovice, okres Klatovy, PSČ 341 01
Kontaktní osoby: Ing. Zdeněk Stulík zdeněk.stulik@hasit.cz
Způsob prvního kontaktu: e-mailem
Hledáme pracovníka na pozici účetní / fakturant / asistent finančního oddělení
Vhodný kandidát by měl mít především dobré znalosti práce s PC a komunikační dovednosti. Klademe důraz na morální bezúhonnost.
Náplň práce: účtování faktur, spolupráce s oddělením nákupu, tvorba analýz, podpora finančního oddělení

Předpoklady: SŠ vzdělání, dobré znalosti práce na PC (zejména MS Excel), bydliště Horažďovicko, Sušicko

Požadavky: analytické myšlení, logické uvažování, samostatnost, pečlivost, důslednost, praxe účetní nebo nákup výhodou, aktivní znalost nj

Nabízíme: HPP v perspektivní firmě, zázemí a know-how mezinárodní společnosti, denní práce se SAP, dodatkový týden dovolené, závodní stravování

Nástup možný ihned
Vhodné pro absolventy
Volné místo účetní/asistent finančního oddělení pro lokalitu Velké Hydčice.