Specialisté v oblasti účetnictví

  • Karviná

Pracovní místo ( Specialisté v oblasti účetnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
- příprava daně z nemovitosti, silniční, srážkové daně
- účtování o majetku (evidence, zařazení, vyřazení, inventury)
- příprava a kalkulace DPH a všech souvisejících reportů
- spolupráce na měsíčních závěrkách
- spolupráce na čtvrtletních a ročních uzávěrkách
- spolupráce na přípravě daňového přiznání právnických osob
- spolupráce při finančních auditech
- spolupráce při nastavování finančních procesů a systému účtování

Požadujeme:
- VŠ/SŠ ekonomického směru
- zkušenost s prací na finančním/ ekonomickém oddělení ve výrobní firmě
- praxe v účetnictví minimálně 3 roky
- znalost MS Office (zejména MS Excel)
- pečlivost, spolehlivost

Výhodou:
- zkušenost s prací v SAP
- znalost Aj na úrovni mírně pokročilé (A2/B1)
Nabízíme:
- práci, kde můžete být platným členem týmu
- firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
- a také zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce
Volné místo specialisté v oblasti účetnictví pro lokalitu Karviná.