Účetní - úředník/úřednice

  • Ledvice

Pracovní místo ( Účetní - úředník/úřednice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
˘ komplexní vedení účetnictví obce
˘ komplexní vedení rozpočtu obce
˘ daňová agenda, vypracování a podávání daňového přiznání
˘ účtování pokladny
˘ vedení a účtování mzdové agendy
˘ evidence majetku, závazků a pohledávek obce
˘ příprava podkladů pro inventarizaci majetku
˘ zajišťování platebního styku s bankou
˘ evidence obyvatel
˘ další administrativní práce na obecním úřadě
Požadavky na zaměstnance:
˘ statní občanství ČR. popř. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR
˘ věk min. 18 let
˘ způsobilost k právním úkonům
˘ občanská a morální bezúhonnost
˘ zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
˘ minimální úplné středoškolské vzdělání ekonomického směru s praxí 2 roky
˘ znalost podvojného účetnictví, účetnictví obcí
˘ Znalost zákona o místních poplatcích
˘ Dobrá znalost práce s PC (Windows, MS Office, Internet)
˘ Znalost zákona o účetnictví, zákona o obcích a rozpočtových pravidlech územních
celků, znalost správního řádu
˘ Organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost jednat s lidmi, příjemné
vystupování, ochota dále se vzdělávat
Další předpoklady pro přijetí:
˘ Praxe v obdobné pozici výhodou
˘ Praxe v prostředí systému GORDIC - výhodou
Zájemci doloží:
˘ Přihlášku, kde zájemce uvede, jméno, titul, datum a místo narození, statní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonické spojení, číslo občanského průkazu
MÍSTO A ZPŮSOB PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY:
uchazeč podá písemnou přihlášku, včetně požadovaných dokladů, osobně na Městském úřadě Ledvice, Město Ledvice, Mírová 422/42, 417 72, nebo poštou na výše uvedenou adresu úřa