Ekonomický ředitel

  • Brno

Pracovní místo ( Ekonomický ředitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem

Místo výkonu práce: Siemens s.r.o., o.z. Siemens Industrial Turbomachinery, Olomoucká 7/9,
618 00 Brno

Budete se věnovat především
řízení ekonomického útvaru a úzké spolupráci s vedením závodu
přípravě ekonomických analýz a studií a poskytování poradenství ohledně všech záležitostí, které mohou mít finanční dopad na společnost
návrhům, vyhodnocování a interpretacím klíčových hodnotových ukazatelů firmy za účelem maximalizace udržitelného rozvoje
strukturování a komerčním vyjádřením podstatných dějů ve firmě majících vliv na strategické rozhodování
spoluvytváření firemní kultury opírající se o respekt, důvěru a osobní odpovědnost
Těšit se můžete zejména na
výjimečnou kariérní příležitost
motivující finanční ohodnocení
prostor pro vlastní seberealizaci
mezinárodní spolupráci

Měl/a byste mít
vysokoškolské vzdělání v ekonomickém oboru
pokročilou znalost angličtiny, plynulou znalost hebrejštiny, základní znalost němčiny
prokazatelné zkušenosti s vedením týmu na obdobné pozici
schopnost dobře prezentovat a formulovat své nápady
cit pro akceleraci podnikání

Dále vám nabízíme
odborné a jazykové vzdělávání
sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
flexibilní pracovní dobu
širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, příspěvek na stravování, Cafeteria systém, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)
pracoviště poblíž centra Brna (Olomoucká 7/9, 618 00 Brno)
širokou škálu benefitů (5 týdnů dov