DPP - ŘIDIČ

Pracovní místo ( DPP - ŘIDIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: ŘP. sk. B, vhodné pro důchodce a ZTP, 1 hod./denně
Volné místo dpp - řidič pro lokalitu Vrábče.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

STAVBYVEDOUCÍ - MISTR-VÝSTAVBA INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ Pracovní náplň: -organizace práce na stavbě (převážně vodohospodářské stavby); -objednávky materiálu a koordinace subdodavatelů; -vedení stavebního deníku a další potřebné dokumentace; -komunikace se zákazníkem a kontrola plnění zakázky; Místo ...
ŠAFINVEST, s.r.o. Písek, Inzerováno před 2 dny

strojník kolového rypadla (traktorbagr), pásové rypadlo Požadujeme: - řídičský průkaz sk. B, C; - strojní průkaz - čelní nakladače, kolová rypadla Zaměstnanecké výhody: - firemní auto k dispozici Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: jarmolo@seznam.cz Volné místo strojník kolového rypadla ...
Jaroslav Molo Lásenice, Inzerováno před 2 dny

TRAKTORISTA - KRMIVÁŘ Požadujeme: řidičský průkaz sk. T Pracovní doba: 5:00 - 14:00 hod. + 1x za 14 dní sobota a neděle. Nabízíme: stravenky První kontakt: p. Ing. Pavel Kubeš tel. 724 119 344 Volné místo traktorista - krmivář pro lokalitu Milevsko.
Zemědělské družstvo Milevsko Milevsko, Inzerováno před 2 dny