Nástrojář

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Nástrojář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
SOU technického směru, praxe na obdobné pozici výhodou, platný svářečský průkaz výhodou, proaktivní přístup k práci, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, ochota pracovat, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce:
- zajišťování servisu forem, drobné opravy forem, preventivní a pravidelné kontroly forem, podílí se na odstraňování závad na výrobku v důsledku vady forem - nápravná opatření.
Nabízíme:
- nástup možný ihned,
- nástupní mzda od 33.500,- Kč do 37.500,- Kč (mzda vč. příplatků), dle dosažené praxe a vzdělání,
- 13. a 14. mzda,
- poukázky na volnočasové aktivity - Flexi pass,
- příspěvek na stravování (stravenky),
- příspěvek na penzijní připojištění,
- životní a úrazové pojištění,
- nepřetržitý provoz (12-ti hodinové směny),
- práce na plný úvazek,
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Kontaktní osoba: Petra Minaříková, HR Generalist, petra.minarikova@jci.com.
Zájemci nechť zasílají svůj životopis na výše uvedený mail.
Volné místo nástrojář pro lokalitu Česká Lípa.