REFERENT -KA NÁKUPU - NÁKUPČÍ

  • Opava

Pracovní místo ( REFERENT -KA NÁKUPU - NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Kurečková Pavla, tel.: 553 760 820, 601 305 154. Životopis zašlete na e-mail: pavla.kureckova@hagemann.cz do předmětu uveďte Rerefent nákupu.

Požadujeme:
SŠ vzdělání; ŘP sk. B; praxe v nákupu v automotive /nákladní a užitková vozidla/; samostatnost; odpovědnost; spolehlivost; znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni /slovem i písmem/, polský jazyk výhodou; dobrá znalost PC; vynikající vyjednávací a komunikační schopnosti.

Jednosměrnný provoz, pracovní doba 6:00 - 14:30 hod., mzda od 30 000 Kč dle praxe a zkušeností, pracoviště Opava, nástup možný ihned, popř. dle dohody.

Popis práce:
- Strategické plánování nákupu
- Zpracování nabídek, poptávek, objednávek, popř. vyřízení reklamací
- Vyjednávání smluvních podmínek
- Sledování dodacích termínů,
- Odpovědnost za ceny vedoucí k optimalizace nákladů
- Komunikaci s výrobním oddělením
- Vést agendu spojenou s každodenním chodem kanceláře
Volné místo referent -ka nákupu - nákupčí pro lokalitu Opava.