Dělník pro obsluhu odpadového hospodářství

  • Šumperk

Pracovní místo ( Dělník pro obsluhu odpadového hospodářství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Řidič VZV – obsluha odpadového hospodářství

Pracovní náplň:
- obsluha skladu odpadového hospodářství
- obsluha skladu nebezpečných odpadů
- svoz odpadů ze svozových míst
- svoz kontejnerů v areálu
- obsluha stlačovacího stroje na odpady s následným svozem
- obsluha shromaždiště sběrového papíru a sběrového plastu
- obsluha shromaždiště odpadních zářivek
- obsluha stlačovacího stroje na odpady MPB 906

Požadujeme:
- vzdělání: základní, SO výhodou
- dodržování předpisů při manipulaci s nebezpečným odpadem
- průkaz řidiče VZV
- průkaz jeřábník - vazač

Nabízíme:
-zázemí stabilní a prosperující firmy
-odpovídající finanční ohodnocení
-náborový příspěvek
-možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
-široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti…)

Kontakt:
Pars nova a.s.
Marcela Jedličková
Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk, Česká republika
E-mail: marcela.jedlickova@skoda.cz
tel.: 583 365 573
Volné místo dělník pro obsluhu odpadového hospodářství pro lokalitu Šumperk.