Skladník/skladnice

  • Děčín

Pracovní místo ( Skladník/skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Benešovská č.p. 432/3, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned.

McPen je prostě SUPER PARTA, která potřebuje NOVOU POSILU!

Společnost VersaCo s. r. o., provozovatel sítě maloobchodních prodejen papírnictví McPen, přijme do svého týmu v Děčíně posilu na pozici Skladník/Skladnice.

Pracovní náplň:
- vyskladňování zakázek
- příjem zboží
- převoz zboží dodávkou

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- základní znalost práce na pc
- komunikativnost
- spolehlivost
- zodpovědnost
- chuť pracovat a učit se novým věcem
- ŘP. sk B

Nabízíme:
- zaměstnanecké slevy na nákup
- stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
- příjemný kolektiv
- stravenky

Kontakt: Michaela Kroupová, e-mail: mkroupova@versaco.cz
Volné místo skladník/skladnice pro lokalitu Děčín.