MANABAU s.r.o.

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Praha
kontakt: Naidr Michal Ing., tel.: 733128400

Výpis z RT, pracovní spolehlivost, práce dle požadavků, včetně v sobotu a neděli, řidičský průkaz.
Volné místo řidiči osobních a malých dodávkových automobilů pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 01. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MANABAU s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Michal Naidr
Telefon: +420 733 128 400

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MANABAU s.r.o.